Partnerzy serwisu:

Inspektor ds. Torowych
Koleje Mazowieckie
Branża: Kolej
Kategoria: Technika/Inżynieria
Region: mazowieckie
Data zamieszczenia: Dziś
Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie zatrudni:
Inspektora ds. Torowych

Opis stanowiska:
1. Sprawowanie nadzoru inspektora budowlanego nad wykonywanymi pracami, związanymi z remontem torów, rozjazdów oraz przejazdów;
2. Planowanie napraw i remontów torów i rozjazdów w Spółce KM;
3. Wykonywanie raz w roku badań technicznych rozjazdów w czterech Sekcjach Napraw i Eksploatacji Taboru;
4. Opracowywanie dokumentów związanych z utrzymaniem infrastruktury torowej w sprawności;
5. Wykonywania raz na miesiąc technicznego obchodu torów, podtorza, przejazdów i oględziny rozjazdów w Sekcjach Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Ochota, Tłuszcz, Sochaczew;
6. Wykonywania raz na kwartał obejścia torów, podtorza, przejazdów i rozjazdów na terenie Sekcji Napraw i Eksploatacji Warszawa Grochów.

Wymagania:
1. Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie;
2. Aktualne kwalifikacje do wykonywania czynności toromistrza;
3. Uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej w zakresie linie, węzły i stacje kolejowe;
4. Aktualna przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa;
5. Mile widziany staż pracy na stanowiskach związanych z utrzymaniem i budową
infrastruktury torowej kolejowej,
6. Obsługa komputera i dostępnych narzędzi informatycznych, w tym narzędzi z pakietu
Office,
7. Samodzielność, kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia;
8. Inicjatywa i zaangażowanie;
9. Dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność.

Oferujemy:
1. Umowa o pracę, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
2. Szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
3. Pakiet dodatkowej opieki medycznej,
4. Możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego,
5. Możliwość rozwoju zawodowego,
6. Zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją.

Wymagane dokumenty:
CV oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 1040 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Pisemne oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować na poniższy adres lub
e- mail podając w temacie – Inspektor ds. Torowych

„Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.
ul. Lubelska 26, 03-802 Warszawa
lub email: praca@mazowieckie.com.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Na podstawie Artykułu 6 Punkt 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją na stanowisko: / Inspektor ds. Torowych/ prowadzoną przez „Koleje Mazowieckie KM” Sp. z o.o.

Inne informacje:
1. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone, dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu:
(22) 47-37-637
2. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca