Partnerzy serwisu:

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA TABORU
Freightliner PL
Branża: Kolej
Data zamieszczenia: Dziś
Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na giełdzie w Nowym Jorku.
Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Polska, Niemcy

OBOWIĄZKI

Praca w serwisie mobilnym:
  • dokonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów
  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Utrzymania i Kierownikiem ds. Utrzymania Taboru
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów
  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego

WYMAGANIA
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Polska, Niemcy)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie zawodowe jako: mechanik/elektryk/elektromechanik/pneumatyk
  • doświadczenie związane z utrzymaniem lub serwisowaniem taboru będzie dodatkowym atutem.
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność

OFERUJEMY
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca