Partnerzy serwisu:

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA TABORU
Freightliner PL
Branża: Kolej
Data zamieszczenia: Dziś

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką Grupy Freightliner należącej do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na
giełdzie w Nowym Jorku. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(woj: Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie)

OBOWIĄZKI

Praca w serwisie mobilnym:
  • dokonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów taboru
  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Utrzymania
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów
  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy na terenie regionu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku: mechanika, elektryka, elektromechanika
  • doświadczenie związane z utrzymaniem pojazdów trakcyjnych lub wagonów towarowych będzie atutem
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność

OFERUJEMY
  • umowę o prace na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie )
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@freightliner.pl

Więcej informacji o firmie na stronie:

www.freightliner.pl

Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

 Ponadto prosimy o umieszczenie komunikatu, jeżeli wyrażają Państwo zgodę:

„Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca