Partnerzy serwisu:

DYSPOZYTOR ZMIANOWY
Freightliner PL
Branża: Kolej
Region: mazowieckie
Data zamieszczenia: Dziś

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką Grupy Freightliner należącej do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na giełdzie w Nowym Jorku. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI
  • monitorowanie ruchu pociągów  oraz współpraca z zarządcami infrastruktury i dyżurnymi ruchu PKP PLK oraz innymi działami spółki
  • stała współpraca z maszynistami i osobami odpowiedzialnymi za organizację przewozów
  • współpraca z klientami spółki

WYMAGANIA

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych – preferowane kierunki: transport, logistyka (ewentualnie średnie techniczne w specjalizacji związanej z transportem)
  • gotowość do nauki zagadnień związanych z transportem kolejowych ( nie wymagamy doświadczenia)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania transportu kolejowego oraz doświadczenie w kierowaniu zespołem podległych pracowników (planowanie i/lub zarządzanie czasem pracy).

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy – zmiany dzienne i nocne (12h)
  • szkolenie od podstaw dla osób bez doświadczenia
  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
  • pracę w zespole kreatywnych i zmotywowanych osób, dla których nie ma rzeczy niemożliwych
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w branży kolejowej
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe)
  • pracę w nowoczesnym biurze w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy (Metro Politechnika)

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@freightliner.pl

Więcej informacji o firmie na stronie:

www.freightliner.pl

Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

Ponadto prosimy o umieszczenie komunikatu, jeżeli wyrażają Państwo zgodę:
„Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Wyszukiwarka
Region
Branża
Kategoria
Szukane wyrażenie
Biznes
Infrastruktura
Pasażer
Prawo i polityka
Zintegrowany transport
Tabor i technika
Innowacje
# Wątki
Najnowsze wiadomości
Praca