Partnerzy serwisu:

Odwołane i opóźnione pociągi na magistrali E20

Michał Szymajda 08.03.2017 1

Odwołane i opóźnione pociągi na magistrali E20
zdjęcie ilustracyjnefot. Michał Szymajda, Rynek Kolejowy
Pasażerowie odbywający w środę podróż po magistrali E20 nie mogą zaliczyć swoich przejazdów do udanych. Awaria systemów sterowania ruchem kolejowym w Rembertowie zatrzymała pociągi na odcinku Warszawa – Siedlce, a kolizja pociągu z pojazdem w pobliżu Koła spowodowała odwołanie jednego pociągu oraz opóźnienia innych na linii do Poznania.
– Około 8:40 na stacji Warszawa Rembertów doszło do awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Na miejsce natychmiast wysłano ekipę monterów, ruch pociągów został wstrzymany. O godzinie 10:00 usterka została wyeliminowana i przywrócony został rozkładowy ruch pociągów. W tym czasie przekazywaliśmy pasażerom informacje o zmianach w rozkładzie jazdy – poinformował Karol Jakubowski, rzecznik prasowy PKP PLK. Problemy z srk zatrzymały kilka porannych pociągów SKM z Sulejówka Miłosnej na Lotnisko Chopina i w przeciwnym kierunku, a także pociągi Kolei Mazowieckich w relacji Warszawa – Siedlce – Warszawa.

Z kolei na odcinku magistrali E20 pomiędzy Kołem a Kramskiem doszło do wypadku z udziałem osoby postronnej. Skutkowało to opóźnieniami pociągów dojeżdżających i wyjeżdżających z i do Poznania. Odwołany został poranny pociąg Warszawa – Berlin, który brał udział w zdarzeniu.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony