Partnerzy serwisu:

Odpowiedz na dwa pytania, wygraj album o EN57!

Redakcja 21.05.2022 3,6k

Odpowiedz na dwa pytania, wygraj album o EN57!
fot. LM
Wyjątkowe dzieło o kultowej „Jednostce” – czyli album o EN57 – można wygrać w naszym konkursie. Dla prawdziwych miłośników na pewno nie będzie on trudny!
Album „Kult Jednostki” to dzieło monumentalne – ponad 500 stron o historycznym, technicznym, a przede wszystkim społecznym i socjologicznym fenomenie, którym było i wciąż jest powstanie, eksploatacja, modernizacje i subkulturowa wręcz popularność elektrycznych zespołów trakcyjnych EN57.

Poza unikatowymi zdjęciami oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi tematu – wydawałoby się – niszowego, bardzo cennym i interesującym elementem książki są wywiady z pasjonatami i osobami zawodowo związanymi z EN57. W swoich wypowiedziach ci pierwsi ukazują wyjątkowość swoich zainteresowań, zapał i ogrom wiedzy. Opowieści tych drugich – to przede wszystkim kawał historii polskiego kolejnictwa.

Jeden z tych albumów już niebawem może należeć do Was, wystarczy, że odpowiecie poprawnie na dwa pytania przygotowane przez autorów „Kultu jednostki”:
  1. Gdzie i kiedy odbyła się pierwsza jazda próbna trójczłonu EN57?
  2. Która dokładnie jednostka pojechała na testy w kraju byłej Jugosławii w 1964 roku?
Na odpowiedzi czekamy pod adresem: kamila.bielawska@rynek-kolejowy.pl najpóźniej do 30.05.2022 r. W tytule maila prosimy wpisać. „Kult jednostki”. Spośród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi redakcja wylosuje dwie, do których trafią książki.

Powodzenia!

Regulamin konkursu można pobrać tutaj.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda sam album to pisaliśmy o nim w tekście pt. EN57: „Kult Jednostki”, czyli opowieść o radykalnej pasji.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony