Partnerzy serwisu:

Odkryj Europę z biletem Interrail

inf. prasowa 02.02.2017 372

Odkryj Europę z biletem Interrail
Fot. Eurail Group
Europę warto zwiedzać pociągiem! Skorzystaj ze specjalnej promocji biletu Interrail. Dzięki zniżce można liczyć nawet na rabat w wysokości ponad 100 euro. Promocja obejmuje zarówno opcję podróży po całej Europie, jak i po wybranym kraju. Oferta jest ważna od 1 lutego do 31 marca br.
Z jednym biletem po całej Europie…

Interrail Global Pass to bilet dla miłośników zagranicznych wyjazdów. Dzięki niemu można podróżować pociągami w 30 krajach Europy, m.in. w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii czy Włoszech z jednym biletem. Planując zakup biletu w terminie od 1 lutego do 31 marca, warto nabyć go przez stronę www.interrail.eu. Podróżni, którzy wybiorą tę opcję, mogą liczyć na 15% zniżki w ramach specjalnej promocji. W zależności od rodzaju biletu, kupujący przez Internet otrzymają rabat w wysokości od 30 do nawet ponad 100 euro.

Bilet na całą Europę (Global Pass) jest dostępny w dwóch opcjach – flexi i continous. Pierwsza z nich (flexi) umożliwia przejazdy pociągami w dowolnie wybrane dni w ramach określonego przy zakupie głównego terminu ważności. Podróżni mogą wybrać 5 dowolnych dni przejazdów do wykorzystania w ciągu 15-dniowego terminu ważności albo 7, 10 lub 15 dni przejazdów w ciągu miesiąca. Wyboru nie trzeba dokonywać z góry – wystarczy, że datę uzupełni się na bilecie tuż przed wejściem do pociągu. W przypadku drugiej opcji (continous), pasażer może podróżować bez limitów przez 15, 22 następujących po sobie dni lub przez cały miesiąc.

…i po wybranym kraju

Osoby, które planują zwiedzić koleją jeden wybrany kraj, mogą kupić bilet Interrail One Country Pass. W tym przypadku również obowiązuje 15% zniżka jeśli zakup nastąpi przez stronę www.interrail.eu. Promocyjne One Country Pass można nabyć na podróże w Austrii, krajach Beneluxu, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, Macedonii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Turcji, a także na Węgrzech. Bilet na jeden kraj występuje tylko w opcji flexi na podróże przez 3, 4, 6 lub 8 dni do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Z Interrail również po Polsce

Posiadacze Interrail Global Pass nie muszą nabywać dodatkowych biletów na przejazdy do i od granicy kraju, w którym mieszkają. W ramach oferty mogą skorzystać z jednorazowego przejazdu pociągiem z dowolnej stacji kolejowej w kraju zamieszkania do jego granicy. Tak samo w przypadku podróży w drugą stronę.

Czy wiesz, że…

Dodatkowe zniżki otrzyma młodzież (do 28 lat!) i seniorzy, natomiast każdy dorosły może bezpłatnie zabrać ze sobą w podróż nawet dwoje dzieci do 12 roku życia. Dla osób, które kupią bilet Interrail przygotowano również ulgi i udogodnienia na czas podróży. Są wśród nich m.in. zniżki na noclegi w hostelach lub podróże promem, a także udział w specjalnych imprezach. Dodatkowo podróżni do zakupionego biletu otrzymują mapę i Przewodnik Interrail Pass. Pełna lista udogodnień jest dostępna na stronie www.interrail.eu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony