Partnerzy serwisu:

Obrazki z letnich podróży cz. 1

jar, Rynek Kolejowy 21.09.2013 117

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2013-09-21 21:09:24 Autor: lukas
---.adsl.inetia.pl
Brawa dla autora - bardzo ciekawy thriller ;) czekam niecierpliwie na 2 część opowieści :D naprawdę fajnie się to czyta, chociaż przeżyć to.... W te wakacje podróżując z rowerem miałem podobne przygody np. w kasie nie sprzedano mi biletu na rower bo już nie było miejsca na hakach w wagonie, wsiadłem do tego pociągu, przyszedł konduktor i bilet na rower sprzedał - paranoja :) Panu Konduktorowi dziękuję bardzo bo chciałem pojechać na wakacje z rowerem i mi to umożliwił, a urzędasom z PKP którzy wymyślili nowe przepisy eh.....obyście kiedyś znaleźli się w podobnej sytuacji!!
2013-09-22 10:29:24 Autor: rietze
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego u nas nie skomunikowania pociągów? Występują koszty utrzymania składu na stacji, aby czekał na inny pociąg? Ale jak?
W Niemczech są skomunikowania pociągów ICE, IC, RE i Regio, jest na najwyższym poziomie. Raz zdarzyło, że pociąg RegioExpress ze Schwedtu wyjechał pózniej, ze względu na pasażera, który próbował kupić bilet z automatu. To nie możliwe, aby pociąg poczekał na pasażera kupującego na stacji. Brawo, brawo dla DB-Bahn. Miał opóźnienie 10 minut. Ja miałem na przesiadkę 10 min na przesiadkę ICE do Hamburga. Miałem bilet wykupiony i miejscówkę itd. Przez cała trasę denerwowałem się. Było bardzo ciekawe działo w Berlinie. Bo RE wjechał na inny peron, gdzie bedzie ICE, bo było napisane peron na bilecie. Wysiadam z pociągu, a czeka na mnie ICE do Hamburga. Dzięki zmianie peronu, oszczędziłem czas na przesiadkę. Itd. Jak byłem w ICE zauważyłem zachowania konduktorów, konduktor z RE daje sygnał odjazdu konduktorowi z ICE. Niech cała PKP kupi program, gdzie będą informacje o pasażerów, czy ktoś bedzie miał przesiadki i inne informacje. Takie informacje będą potrzebne na skomunikowania pociągów
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony