Partnerzy serwisu:

Strach przed koronawirusem w Pendolino. Pasażerowie przesadzeni do innego pociągu

Michał Szymajda 06.03.2020 238

Strach przed koronawirusem w Pendolino. Pasażerowie przesadzeni do innego pociągu
Fot. ms, rynek-kolejowy (zdjęcie ilustracyjne)
Jedna z pasażerek, podróżująca pociągiem EIP z Kołobrzegu do Krakowa, zaniepokoiła się stanem współpasażera. Skład zatrzymano na stacji Warszawa Centralna.
– W pociągu Express InterCity Premium 8300 relacji Kołobrzeg – Kraków na stacji Warszawa Centralna miała miejsce interwencja służb na wniosek podróżnego, który zaobserwował złe samopoczucie u współpasażerów – poinformowało nas biuro prasowe PKP Intercity. Według relacji podróżujących chodzi o Azjatę, który przebywał w wagonie restauracyjnym i skarżył się na ostry kaszel. Opuścił on pociąg w asyście służb medycznych.

– PKP Intercity zastosowało się do poleceń służb w czasie zatrzymania składu na stacji Warszawa Centralna. Podróżni zostali przelokowani do zastępczej jednostki ED250 na stacji Warszawa Zachodnia, którą kontynuują podróż do stacji docelowej z opóźnieniem około 140 minut – czytamy w komunikacie.
 
Decyzją sanepidu pojazd, który obsługiwał połączenie EIP 8300 z Kołobrzegu, zostanie poddany dezynfekcji na stacji postojowej Warszawa Olszynka Grochowska.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony