Partnerzy serwisu:

O transporcie intermodalnym w październiku w Gdańsku

Redakcja 22.07.2022 331

O transporcie intermodalnym w październiku w Gdańsku
fot. Pexels, Pixabay
Rynek przewozów intermodalnych w Polsce jest stosunkowo młodym, ale charakteryzującym się już stałym rozwojem rynkiem. Jego znaczenie widać m.in. w wieloletnich strategiach kluczowych przewoźników czy w realizowanych projektach rozbudowy polskich portów morskich. Dla jego harmonijnego rozwoju ważna jest współpraca wielu operujących w branży podmiotów i instytucji. Jej przejawem, już od kilku lat, są spotkania konferencyjne odbywające się w Gdańsku.
Podczas II Pomorskiego Kongresu Transportu Intermodalnego, będącego wspólnym przedsięwzięciem Zespołu Doradców Gospodarczych TOR i Międzynarodowych Targów Gdańskich, porozmawiamy o przyszłości branży intermodalnej, rozwoju infrastruktury transportowej czy systemach wsparcia dla transportu intermodalnego. Omówimy rozwój oferty intermodalnej, działających na rynku operatorów zapytamy o ich postrzeganie rynku, a przedstawicieli administracji centralnej i lokalnej m.in. o planowane inicjatywy wspierające rozwój tej gałęzi transportu.

Zaproszeni eksperci i oficjele, reprezentujący administrację rządową, instytucje naukowe, stowarzyszenia branżowe oraz kluczowych przedstawicieli rynku, omówią aktualną kondycję rynkową, wskażą trendy i tendencje. Program i szczegóły rejestracji dostępne są na stronie: http://kongrestransportuintermodalnego.pl/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po otrzymaniu akredytacji od organizatorów.

Do zobaczenia już 12 października w Gdańsku, w centrum AmberExpo.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony