Partnerzy serwisu:

Nowy zarząd Nevomo

Jakub Madrjas 27.08.2021 1k

arrow
arrow
Nowy zarząd Nevomo
fot. Nevomo
Nowy zarząd Nevomo
Nowy zarząd Nevomo
Rozwijająca technologię kolei magnetycznej polska spółka Nevomo zmienia zarząd.
Prezes Nevomo (wówczas jeszcze Hyper Poland) od roku 2018 Przemek Pączek, zdecydował się na zmianę swojej roli w zespole - podała spółka. Z dniem 1 września obejmie on stanowisko Chief Product Officer Nevomo. - Jego nowe stanowisko będzie obejmować koordynację rozwoju produktów Nevomo, w tym nadzór projektów B+R oraz współprac technologicznych - podała spółka.

Nowym prezesem (CEO) będzie Milan Chromik, który wcześniej pracował w Nevomo jako Business Development Director. - Jego doświadczenie w dziedzinie biznesu i umiejętności zarządzania udowodniły, że jest najlepszym kandydatem na to stanowisko. Milan zdobył ponad 10 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w różnorodnych gałęziach biznesu, takich jak przemysł papierniczy i maszynowy, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu i public affairs. Pracował również w Veolii jako dyrektor generalny działu odpadów, dyrektor ds. rozwoju biznesu i spraw publicznych - czytamy w komunikacie.

To nie wszystko - od 1 września stanowisko Business Development Director dla magrail obejmie Stefan Kirch. Wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży w DB Netz a następnie w DB Systel jako Product-Owner poprzez Partner-Account-Management.

PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony