Partnerzy serwisu:

Nowy zarząd AWT – przewoźnika z grupy PKP Cargo

Jakub Madrjas 23.04.2018 3,4k

Nowy zarząd AWT – przewoźnika z grupy PKP Cargo
Fot. PKP Cargo
Nowym prezesem Advanced World Transport - czeskiego przewoźnika z grupy PKP Cargo - został David Kostelnik, dotychczasowy dyrektor operacyjny przedsiębiorstwa.
Funkcję prezesa i dyrektora generalnego AWT po Zbigniewie Klepackim pełnił Arkadiusz Olewnik, członek zarządu PKP Cargo ds. finansowych. W październiku ubiegłego roku złożył on rezygnację z zasiadania w zarządzie PKP Cargo, razem z ówczesnym prezesem Maciejem Libiszewskim. Ten ostatni od marca jest w zarządzie czeskiego przedsiębiorstwa z grupy PKN Orlen

Olewnik wciąż pozostawał prezesem i dyrektorem generalnym AWT. Na obu stanowiskach zastąpił go David Kostelnik, który dotąd był członkiem zarządu - dyrektorem operacyjnym przewoźnika. Do zarządu dołączyli też Agnieszka Zdanowska i Maciej Walczyk. W zarządzie pozostał wiceprezes Bohumil Bonczek.

Jak informuje AWT, David Kostelník pracuje w tej firmie od 1999 roku, zajmując różne stanowiska w obszarach operacyjnych. W zarządzie przedsiębiorstwa jest od 2009 roku. Ukończył Wydział Transportu na Uniwersytecie w Pardubicach.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Giełda
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony