Partnerzy serwisu:

Nowy szef Leo Expressu w Polsce: Codzienne połączenia Praga - Kraków od wakacji

Jakub Madrjas 28.09.2018 5,7k

Nowy szef Leo Expressu w Polsce: Codzienne połączenia Praga - Kraków od wakacji
Fot. KOLEJ77, SM42.pl
Peter Jančovič żegna się ze stanowiskiem dyrektora Leo Express Polska. Jego następcą został Juraj Andrejka. Nowy szef polskiego oddziału przewoźnika w wypowiedzi specjalnie dla "RK" zapowiada rozwój połączenia Kraków - Katowice - Praga.
Juraj Andrejka pracował wcześniej dla RegioJet w Czechach, gdzie współtworzył kilka projektów autobusowych. – Leo Express jest dumny z obecności na polskim rynku, ponieważ liberalizacja rynku kolejowego jest zawsze korzystna: zarówno dla klientów jak i samej infrastruktury. Republika Czeska jest doskonałym przykładem otwarcia rynku dla prywatnych operatorów: oferta i jakość podróżowania wzrosła na kilku poziomach – mówi „Rynkowi Kolejowemu” nowy dyrektor Leo Express Polska.

– Naszym celem jest zaoferowanie klientom czegoś nowego, niż tylko wybór pomiędzy różnymi operatorami i ich modelami podróży. Skupiamy się na nowoczesnych technologiach (łatwa rezerwacja biletów z darmowym wyborem miejsca, bezpłatne WiFi, pociągi najnowszej generacji), wysokim poziomie obsługi na pokładzie (stewardzi, posiłki i inne napoje do kupienia, 3 klasy miejsc) i transporcie multimodalnym, jak połączenia autobusowe i minibusy oraz transport Door to Door – wylicza.

Co zapowiada nowy dyrektor przewoźnika? – W roku 2019 umocnimy naszą pozycję na trasie Kraków - Katowice - Praga rozpoczynając codzienną obsługę tego połączenia począwszy od sezonu letniego. Omawiamy także możliwości, gdzie dalej możemy oferować nasze usługi polskim klientom – stwierdza.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony