Partnerzy serwisu:

Nowy rzecznik prasowy DB Cargo Polska

inf. pras 04.02.2022 685

Nowy rzecznik prasowy DB Cargo Polska
fot. DB Cargo Polska
Z początkiem lutego funkcję rzecznika prasowego spółki DB Cargo Polska objął Andrzej Wyszyński. Zastąpił na tym stanowisku Katarzynę Marciniak, która od 1 stycznia powołana została do zarządu spółki.
Andrzej Wyszyński jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie ukończył także studia podyplomowe o specjalność Public Relations. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie komunikacji oraz marketingu zdobywał od 2001 pracują w Górnośląskim Zakładzie Energetycznym, a następnie w Vattenfall Distribution Poland, gdzie pełniąc stanowiska specjalistyczne i menadżerskie był odpowiedzialny za realizację wewnętrznej i zewnętrznej polityki komunikacyjnej firmy.

Z Grupą DB Cargo Polska związany jest od 2009 roku. Od samego początku na stanowisku Kierownika ds. Komunikacji realizuje i koordynuje w ramach grupy zadania z zakresu marketingu, promocji i komunikacji wewnętrznej. Jako Rzecznik Prasowy będzie dodatkowo odpowiedzialny za kształtowanie zewnętrznej polityki komunikacyjnej w kontakcie z mediami - poinformowała spółka w komunikacie.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony