Partnerzy serwisu:

Nowy „Rynek Kolejowy" już w Empikach!

Rynek Kolejowy 06.12.2017 0

Nowy „Rynek Kolejowy" już w Empikach!
Fot. Jacek Goździewicz
Najnowszy, ostatni w tym roku numer naszego miesięcznika miał swoją premierę podczas Kongresu Kolejowego – największego wydarzenia konferencyjnego w polskiej branży transportu szynowego. 
Na naszych łamach – tradycyjnie – bardzo ciekawe rozmowy, w tym m. in. ze Zbigniewem Jakubasem, największym udziałowcem i przewodniczącym Rady Nadzorczej Newagu, Wojciechem Grzonką, przedstawicielem Škoda Transportation w Polsce, Piotrem Rachwalskim, prezesem Kolei Dolnośląskich czy Arkadiuszem Chęcińskim, prezydentem Sosnowca.

Nasz raport poświęciliśmy tym razem przewozom ładunków. Odpowiadamy w nim na pytania o rozwój tego segmentu, o bardzo ważne przewozy kruszyw i o powrocie do przewozów rozproszonych.

W numerze nie brakuje też tematyki Centralnego Portu Lotniczego oraz zintegrowanego transportu. Piszemy m. in. o programie inwestycji dworcowych, nagrodach portalu Transport-Publiczny.pl oraz długo oczekiwanych zmianach w gorzowskich tramwajach.

W dziale Tabor i Technika piszemy o ED74, wymianie taboru na nowy oraz planie inwestycyjnym Kolei Ukraińskich. W dziale Prawo i Polityka można się zapoznać z wyzwaniami stojącymi przed budową ERTMS w Polsce. Nasi Felietoniści piszą o interoperacyjności i systemach przesiadkowych.

Życzymy miłej lektury!

Zobacz spis treści Zaprenumeruj


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony