Partnerzy serwisu:

Nowy „Rynek Kolejowy" już w Empikach

Jakub Madrjas 05.03.2019 0

Nowy „Rynek Kolejowy" już w Empikach
fot. PKP SA
Wracamy po świątecznej przerwie. Ten numer „Rynku Kolejowego” jest pierwszym zamykanym przez nas w tym roku, więc zdecydowaliśmy się na pokazanie planów Grupy PKP na najbliższą przyszłość.
Nadal głównymi tematami pozostają budowa struktury holdingowej, wspólny bilet czy tempo realizacji inwestycji infrastrukturalnych. Zarządy spółek mówią o postępach i wytężonej pracy, ale część pasażerów i wykonawców patrzy na te kwestie inaczej. O tym wszystkim w raporcie i innych tekstach.

Mijający rok był dla naszego wydawnictwa i portali bardzo udany. Z ciepłym przyjęciem spotkał się nasz nowy portal, czyli Rynek Lotniczy, który zakończył pierwszy pełny rok działalności znacznym przyrostem liczby użytkowników. Obecnie na ten portal oraz Rynek Kolejowy, Rynek Infrastruktury i Transport Publiczny zagląda każdego miesiąca ok. 800 tys. użytkowników.

W ostatnich miesiącach bardzo dużo zaczęło się mówić o wykluczeniu transportowym w Polsce. Zagadnieniem tym zajmujemy się już od wielu lat i bardzo nas cieszy, że w końcu trafiło ono do szerokiego grona odbiorców. Będziemy nadal pisać o kolejowych i autobusowych przewozach pasażerskich w regionach i mam nadzieję, że w końcu uda się wygrać z „samochodozą”.

Redaktor Naczelny
Łukasz Malinowski
Nowy numer jest już dostępny w salonach Empik. Spis treści można zobaczyć tutaj.

Serdecznie zapraszamy do prenumeraty!


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony