Partnerzy serwisu:

Nowy Rynek Kolejowy już w Empikach!

Jakub Madrjas 02.07.2018 19

Nowy Rynek Kolejowy już w Empikach!
fot. Newag
Najnowszy numer "Rynku Kolejowego" jest szczególny – świętujemy w nim piętnastolecie miesięcznika. Zapraszamy do czytania!
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Gdzie są w ofensywie a gdzie – niekoniecznie? Rozmawiamy również z prezesem Kolei Małopolskich Grzegorzem Stawowym i Kolei Wielkopolskich Włodzimierzem Wilkanowiczem.

Oprócz tego w numerze m.in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem, ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag.

To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w „Rynku Kolejowym”, jak i na… rynku kolejowym. O opisanie tych piętnastu lat poprosiliśmy również m.in. wieloletnich prezesów PKP SA: Andrzeja Wacha, Jakuba Karnowskiego i Krzysztofa Mamińskiego.

– "Rynek Kolejowy” narodził się już ponad 16 lat temu. Od 15 lat ukazuje się regularnie jako miesięcznik. Nasz portal jest nieco młodszy, ale to właśnie on stał się naszym najważniejszym produktem. Każdego dnia publikujemy na nim kilkanaście wiadomości, w większości dotyczących wydarzeń na krajowym rynku kolejowym. Pomysł na stworzenie informacyjnego portalu poświęconego jednej tylko branży nie powstał jednak od razu... – pisze w słowie wstępu red. naczelny Łukasz Malinowski.

Zapraszamy do Empików i prenumeraty!


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony