Partnerzy serwisu:

Nowy prezes Kolei Śląskich

inf. pras 14.06.2021 4,3k

Nowy prezes Kolei Śląskich
fot. Patryk Farana
Zmiana w zarządzie Kolei Śląskich. Decyzją Rady Nadzorczej od dziś (14 czerwca) pełniącym obowiązki prezesa spółki został Patryk Świrski.
Jak informuje przewoźnik w komunikacie, dotychczasowy prezes Aleksander Drzewiecki pozostaje w strukturach zarządu spółki jako wiceprezes. Patryk Świrski został powołany do zarządu na trzy miesiące ale warto dodać, że jest on przewodniczącym rady nadzorczej KŚ.
 
Jak czytamy w biogramie nowego p.o. prezesa, jest on menadżerem z ponad 19 letnim doświadczeniem w organizacjach o różnej skali. Współpracował z firmami z rynku HORECA oraz IT. Nadzorował 5 spółek zasiadając w ich radach nadzorczych. W latach 2019 – 2021 pełnił stanowisko Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Usług Turystycznych.

- Specjalizuje się w realizacji projektów inwestycyjnych z dofinansowaniem zewnętrznym, pozyskiwaniu środków finansowych z programów krajowych oraz europejskich, a także projektowaniu kampanii rynkowych. Ukończył wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach - podały KŚ.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony