Partnerzy serwisu:

Nowy numer „Rynku Kolejowego” zadebiutował na Trako!

Jakub Madrjas 24.09.2019 910

Nowy numer „Rynku Kolejowego” zadebiutował na Trako!
fot. RK
Na targach Trako w Gdańsku debiutuje najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy”. To wyjątkowa edycja, dostępna z aż… siedmioma wyjątkowymi wariantami okładki! A wewnątrz jest jeszcze ciekawiej…
Numer 10/2019 miesięcznika "Rynek Kolejowy" ma rekordową objętość – aż 180 stron! Tematem numeru jest podsumowanie trzech dekad kolei w wolnej Polsce. Jakie są sukcesy i porażki transformacji? Jakie reformy przeszło kolejnictwo podczas tych trzech dekad? Jakiego taboru potrzebuje polska kolej? – to tylko część pytań, na które odpowiadamy.

Nie brakuje też jednak innych interesujących materiałów. Piszemy m.in. o konsekwencjach inwestycji CRRC ZELC w producenta Vossloh, waloryzacji kontraktów kolejowych, planach dotyczących kolei dużych prędkości na Górnym Śląsku, programach RPO w Polsce Wschodniej, ratowaniu PKS-ów, współpracy spółki VLRD z polskimi przewoźnikami, sukcesach Dragona 2, rozwoju DB Cargo i MRCE. Pytamy też o przyszłość tzw. opłaty peronowej.

Oprócz tego w numerze szereg ciekawych rozmów, m.in. z Piotrem Wrońskim, wiceprezesem Medcomu, z Maciejem Olkiem, dyrektorem budownictwa kolejowego w Budimeksie, z Dariuszem Grajdą, prezesem ZSPK, z Izabellą Wałkowską, prezesem Plastwil Holding, Robertem Stępniem, prezesem zarządu Kolei Mazowieckich, Grzegorzem Jastrzębowskim, dyrektorem Departamentu Infrastruktury UMWŁ, Alicją Strzemieczną, menedżerem ds. sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej w firmie Advantech czy Aleksandrem Drzewieckim, prezesem Kolei Śląskich.

Zapraszamy do odwiedzenia redakcji „Rynku Kolejowego” na targach Trako w Gdańsku, na stoisku B04. Najnowszy numer naszego miesięcznika premierowo dostępny jest właśnie tutaj! 

Jak zawsze, zachęcamy też do prenumeraty!
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Trako
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony