Partnerzy serwisu:

Nowy numer „Rynku Kolejowego" już w Empikach!

Jakub Madrjas 06.11.2019 0

Nowy numer „Rynku Kolejowego" już w Empikach!
Koparka Atlas 1604ZW.Fot. Atlas Poland
Nowy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy" jest już dostępny w Empikach! W tym numerze zamieszczamy obszerną relację z targów Trako. To oczywiście nie wszystko; piszemy również o integracji oferty ŁKA z autobusami regionalnymi, rozwoju Rail Capital Partners czy wyzwaniach dla przewozów towarowych. W numerze dużo o przyszłości: taborze do obsługi CPK, pociągach na wodór i przebiegu linii Ygrek przez aglomerację kalisko-ostrowską.
Trako 2019 za nami! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zajrzeli na nasze stoisko. To była świetna okazja do rozmów i poznania wielu nowych osób zaczynających dopiero swoją przygodę w branży kolejowej. Zebraliśmy też wiele uwag i opinii dotyczących naszego miesięcznika. W większości były bardzo pozytywne, a to zachęca nas do dalszej pracy i utwierdza w przekonaniu, że kolej potrzebuje wysokojakościowych mediów.

Tegoroczne targi był dla nas wyjątkowe z dwóch powodów. Po raz pierwszy przygotowaliśmy wydanie miesięcznika, które nie tylko miało niemal 200 stron, ale też pojawił się aż w siedmiu wariantach okładki. Wszystkie rozeszły się jeszcze przed zakończeniem targów. Po raz pierwszy na taką skalę przygotowywaliśmy także materiały filmowe. Nagraliśmy rozmowy z przedstawicielami największych spółek kolejowych – wszystkie można zobaczyć na naszym portalu.

Dla tych, którzy nie mieli okazji przyjechać do Gdańska przygotowaliśmy w tym numerze obszerną relację z Trako. Znalazły się w niej nie tylko najważniejsze targowe wydarzenia, ale także relacje z debat i spotkań towarzyszących targom oraz prezentacje wystawianego taboru. W tym ostatnim przypadku zwraca uwagę brak wagonów towarowych oraz ezt wyprodukowanego przez CRRC dla Leo Express.

Miłej lektury,
Łukasz Malinowski
Zobacz spis treści                                 Zamów prenumeratę


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony