Partnerzy serwisu:

Nowy numer „Rynku Kolejowego" już w Empikach!

Jakub Madrjas 06.11.2019 0

Nowy numer „Rynku Kolejowego" już w Empikach!
Koparka Atlas 1604ZW.Fot. Atlas Poland
Nowy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy" jest już dostępny w Empikach! W tym numerze zamieszczamy obszerną relację z targów Trako. To oczywiście nie wszystko; piszemy również o integracji oferty ŁKA z autobusami regionalnymi, rozwoju Rail Capital Partners czy wyzwaniach dla przewozów towarowych. W numerze dużo o przyszłości: taborze do obsługi CPK, pociągach na wodór i przebiegu linii Ygrek przez aglomerację kalisko-ostrowską.
Trako 2019 za nami! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zajrzeli na nasze stoisko. To była świetna okazja do rozmów i poznania wielu nowych osób zaczynających dopiero swoją przygodę w branży kolejowej. Zebraliśmy też wiele uwag i opinii dotyczących naszego miesięcznika. W większości były bardzo pozytywne, a to zachęca nas do dalszej pracy i utwierdza w przekonaniu, że kolej potrzebuje wysokojakościowych mediów.

Tegoroczne targi był dla nas wyjątkowe z dwóch powodów. Po raz pierwszy przygotowaliśmy wydanie miesięcznika, które nie tylko miało niemal 200 stron, ale też pojawił się aż w siedmiu wariantach okładki. Wszystkie rozeszły się jeszcze przed zakończeniem targów. Po raz pierwszy na taką skalę przygotowywaliśmy także materiały filmowe. Nagraliśmy rozmowy z przedstawicielami największych spółek kolejowych – wszystkie można zobaczyć na naszym portalu.

Dla tych, którzy nie mieli okazji przyjechać do Gdańska przygotowaliśmy w tym numerze obszerną relację z Trako. Znalazły się w niej nie tylko najważniejsze targowe wydarzenia, ale także relacje z debat i spotkań towarzyszących targom oraz prezentacje wystawianego taboru. W tym ostatnim przypadku zwraca uwagę brak wagonów towarowych oraz ezt wyprodukowanego przez CRRC dla Leo Express.

Miłej lektury,
Łukasz Malinowski
Zobacz spis treści                                 Zamów prenumeratę
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony