Partnerzy serwisu:

Nowy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy" w Empikach

Rynek Kolejowy 20.08.2019 16

Nowy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy" w Empikach
fot. Tomasz Śniedziewski
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” jest już w Empikach. Bardzo dużo miejsca poświęcamy w nim Kolejom Dużych Prędkości, a także aktualnym projektom innowacyjnym dla kolei.
W najnowszym numerze „Rynku Kolejowego” analizujemy sukces budowy Kolei Dużych Prędkości w Chinach, sprawdzamy też jak się mają szybkie koleje w Europie. W dziale Infrastruktura opisujemy plany inwestycyjne PKP PLK i PKP SA dla Warszawy, opisujemy zmiany, jakie zajdą w związku z pracami modernizacyjnymi na polsko-białoruskich kolejowych przejściach granicznych.

Z Kamilem Grotnikiem rozmawiamy na temat projektów rozwojowych NCBR, w tym także nowych polskich pociągów dużych prędkości, dedykowanych obsłudze Centralnego Portu Komunikacyjnego. Z Krzysztofem Celińskim, dyrektorem Siemens Mobility, rozmawiamy na temat przyszłości rynku lokomotyw w Polsce i na temat zamówień PKP Intercity. Zastanawiamy się czy warto zapewniać całoroczny dojazd koleją do polskich kurortów w górach i nad morzem, przedstawiamy platformę lokomotyw Traxx, która stale rośnie w Polsce. Opisujemy też ciekawą historię rozwoju trakcji trolejbusowej w Gdyni oraz podążamy tropem jednych z najciekawszych wagonów, które kiedykolwiek jeździły w Polsce: wagonów kempingowych, kinowych i… kąpielowych.

Zapraszamy do Empików!


Zobacz spis treści                 Zamów prenumeratę


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony