Partnerzy serwisu:

Nowi członkowie RBF

Jakub Madrjas 18.07.2016 133

Nowi członkowie RBF
Fot. RK
W zeszłym tygodniu Zarząd Forum Kolejowego – Railway Business Forum przyjął do grona swoich członków dwie nowe firmy: Track Tec Construction oraz Zakład Przewozów i Spedycji ,,Spedkoks".
Track Tec Construction to firma z grupy Track Tec, która powstała w 2011 roku. W swojej ofercie posiada wykonawstwo i budownictwo kolejowe oraz inżynieryjne na rynku ogólnopolskim, w tym specjalistyczne prace torowe i dotyczące obiektów inżynieryjnych.

Zakład Przewozów i Spedycji „Spedkoks” to polski przewoźnik kolejowy, który świadczy specjalistyczne usługi kolejowe dla największych zakładów produkcji koksu w Europie. „Spedkoks” pierwotnie funkcjonował w ramach Koksowni Przyjaźń jako wyodrębniona organizacyjnie jednostka, jednak w wyniku przekształceń restrukturyzacyjnych w 2000 roku powołano spółkę pod nazwą Zakład Przewozów i Spedycji „Spedkoks". Firma wchodzi w skład holdingu JSW. 

Aktualnie Forum Kolejowe – Railway Business Forum liczy 99 członków. Organizacja, która powstała w 2000 roku konsekwentnie, już od ponad 16 lat buduje jak najszerszą platformę integracji polskiego środowiska kolejowego i przemysłu okołokolejowego, prowadząc działania na rzecz promocji kolejnictwa i kształtowania polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony