Partnerzy serwisu:

Nowy prezes PKP Cargo najwcześniej w marcu [aktualizacja]

Michał Szymajda 08.02.2018 5,4k

Nowy prezes PKP Cargo najwcześniej w marcu [aktualizacja]
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Rada nadzorcza PKP Cargo dalej szuka kandydatów na stanowiska prezesa zarządu i członka zarządu ds. finansowych przewoźnika. Po raz kolejny przedłużono termin składania zgłoszeń.
– Rada Nadzorcza PKP Cargo w dniu 5 stycznia 2018 roku podjęła uchwałę o wydłużeniu terminu składania zgłoszeń przez kandydatów na stanowiska: prezesa zarządu i członka zarządu ds. finansowych PKP Cargo. Nowy termin przyjmowania zgłoszeń mija 8 lutego 2018 roku o godz. 10.00 – poinformowała spółka zajmująca się przewozem towarów.

Ogłoszenie dotyczące poszukiwania osób, które pokierują spółką, ukazało się po raz pierwszy na początku grudnia. O warunkach, które muszą spełnić kandydaci, można przeczytać tutaj.

Obecnie obowiązki prezesa PKP Cargo pełni Krzysztof Mamiński, będący jednocześnie prezesem PKP SA. W końcu listopada wyrażał on nadzieję, że do końca stycznia 2018 r. uda się wybrać już nowego prezesa. Tak się jednak nie stanie.

Aktualizacja: Kolejne wydłużenie terminu

Do 7 marca przedłużono termin składania zgłoszeń przez kandydatów na stanowiska Prezesa Zarządu i Członka Zarządu ds. Finansowych – poinformowało PKP Cargo. Przypomnijmy, że delegatura Krzysztofa Mamińskiego z rady nadzorczej PKP Cargo na prezesa tej spółki również została przedłużona – do 26 marca 2018 roku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony