Partnerzy serwisu:

Nowe usługi IT dla transportu szynowego firmy Corail

Corail 24.02.2016 181

Nowe usługi IT dla transportu szynowego firmy Corail
Corail
Firma Corail bazując na wieloletnim doświadczeniu w dostawie wyposażenia zapleczy utrzymania pojazdów szynowych, zaprezentowała nową część swojego portofolio. Firma wkroczyła w sektor IT oferując zupełnie nowe usługi mogące zrewolucjonizować i zintegrować polski transport szynowy. Nowa gałąź będzie rozwijana pod marką CorailTECH, w której ofercie znajdzie się infrastruktura teletechniczna oraz urządzenia zapewniające łączność bezprzewodową. Ofertę dopełnia System Inteligentnego Utrzymania i Zarządzania Zasobami, oprogramowanie ułatwiające obsługę taboru i zajezdni.
W ofercie CorailTECH pojawiła się usługa zapewnienia stabilnej łączności internetowej opartej na najnowszych mechanizmach teleinformatycznych. Stosowane rozwiązania zapewniają utrzymanie dwukierunkowej komunikacji z pociągami, w oparciu o usługi wielu operatorów telekomunikacyjnych jednocześnie. Stabilna łączność umożliwia stworzenie systemu rozrywki pokładowej oraz znacząco poprawia bezpieczeństwo podróżnych. Dzięki wykorzystaniu oferowanej przez Corail technologii możliwe jest zapewnienie dostępu do Internetu pasażerom i jednocześnie dostarczenie bezpiecznego łącza dla potrzeb monitoringu stanu pociągu online. Sieć pokładowa oraz bezprzewodowa oparta jest na komponentach światowego lidera z zakresu telekomunikacji i informatyki.

Możliwość kontrolowania stanu pociągu w czasie rzeczywistym natchnęła inżynierów do stworzenia dedykowanego oprogramowania do potrzeb przemysłu kolejowego. Umożliwia ono łatwiejsze zarządzanie utrzymaniem taboru oraz kompleksową obsługę zajezdni. Użytkownicy zyskują stały pogląd na sytuację parku maszynowego w czasie rzeczywistym. System został stworzony od podstaw przez polskich inżynierów przy współpracy ze specjalistami z branży kolejowej. Ogromną zaletą systemu jest jego modułowość – można go dostosować do indywidualnych potrzeb. W miarę upływu czasu, możliwa jest integracja kolejnych usług i rozszerzanie funkcjonalności.

Więcej na temat powyższych usług na nowej witrynie www.corail.tech.

CorailTECH wraz ze swoimi partnerami będzie także obecny na XIII Konferencji Telekomunikacja i informatyka na kolei, organizowanej 9-11 marca br. w Wiśle. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska CorailTECH.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony