Partnerzy serwisu:

Nowe prywatne pociągi nocne w Niemczech i Szwajcarii

Artur Bogdanowicz 23.02.2021 3

arrow
arrow
Nowe prywatne pociągi nocne w Niemczech i Szwajcarii
Fot. Kabelleger
Nowe prywatne pociągi nocne w Niemczech i Szwajcarii
Nowe prywatne pociągi nocne w Niemczech i Szwajcarii
Nowe prywatne pociągi nocne w Niemczech i Szwajcarii
Prywatny przewoźnik Urlaubs-Express należący do holdingu Train4you (z siedzibą w Kolonii) ogłosił nowe połączenia na tegoroczne wakacje.
Dwa razy w tygodniu na tory wyruszy nocny skład na linii Lörrach – Bazylea – Mannheim – Frankfurt – Hanower – Schwerin – Stralsung – Binz (na wyspie Rugia). Odjazdy z południa przewidziano na piątki i soboty od 2 lipca do 14 sierpnia, powroty w soboty i niedziele. Dodatkowo między Lörrach a Hamburgiem w skład będą włączone wagony do transportu aut.

W tym roku po raz pierwszy pojawi się też w rozkładzie przewoźnika połączenie Hamburg – Hanower – Getynga – Monachium – Innsbruck – Mittenwald – Garmisch-Partenkirchen, obsługiwane od połowy maja do początku października w wyznaczone dni.

W tegorocznym letnim rozkładzie nie zabraknie znanych już połączeń Düsseldorf – Kolonia – Siegen – / (Hamburg) – Monachium – Innsbruck – Bolzano/Bozen – Werona, Düsseldorf – Moguncja – Monachium – Innsbruck – Mittenwald - Garmisch-Partenkirchen, Düsseldorf – Frankfurt – /(Hamburg – ) Monachium – Salzburg – Bischofshofen – Villach oraz Düsseldorf – Kolonia – Frankfurt – /(Hamburg – Hanower – Getynga) – Pasawa – Linz – St. Pölten – Wiedeń.

Train4you oferuje od 19 lat przewozy grupowe, zaś od 2006 specjalizuje się w organizacji „pociągów czarterowych” i przewozów urlopowych/turystycznych. W 2015 przedsiębiorstwo przejęło 70 wagonów sypialnych, klubowych i kuszetek oraz wagonów do transportu aut oraz cargo. W zimie prowadzone są przewozy między Hamburgiem i Kolonią a narciarskimi kurortami w Austrii, od kilku lat corocznie w rozkładzie pojawiają się też letnie połączenia z północy i zachodu Niemiec na południe kraju oraz na wybranych trasach do Austrii i Włoch. Marka Urlaubs-Express funkcjonuje od 2017 roku, zaś ceny biletów zaczynają się od 89 euro (w jedną stronę).


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony