Partnerzy serwisu:

Nowa oferta biletowa na trasie z Berlina do Zielonej Góry

Artur Bogdanowicz 27.03.2017 238

Nowa oferta biletowa na trasie z Berlina do Zielonej Góry
Nowa oferta biletowa na trasie z Berlina do Zielonej Góryfot. UMWL
Niemiecki przewoźnik planuje od kwietnia nowości w taryfie biletowej. Zmiany, z korzyścią dla pasażerów, dotyczyć będą połączenia na trasie z Zielonej Góry do Berlina. 
Od 1 kwietnia podróżni na trasie Berlin – Zielona Góra korzystać będą mogli z biletu grupowego dla maks. 5 osób. Będzie on kosztować 47,50 euro i obowiązywać na przejazdy niemieckimi i polskimi pociągami regionalnymi z Poczdamu (strefa biletowa AB), Berlina (również strefa biletowa AB), Fürstenwalde (Spree), Frankfurtu nad Odrą (AB) do Zielonej Góry (i przystanków pośrednich).

Bilety sprzedawać będą Deutsche Bahn (DB), Ostdeutsche Eisenbahn (ODEG) oraz Przewozy Regionalne (PR). W ramach tej oferty pasażerowie będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej w miastach niemieckich i w Zielonej Górze. Nowością będzie także bilet na przewóz roweru na całej trasie w cenie 4,90 euro.

Obecnie osoby podróżujące z Niemiec do Gorzowa Wielkopolskiego mogą korzystać z biletów jednoprzejazdowych w cenie 12 euro i biletów dziennych w cenie 24,60 euro. Dodatkowo w sprzedaży jest też bilet grupowy w cenie 35 euro (w jedną stronę) i 70 euro (przejazd tego samego dnia w obie strony). Między Szczecinem a Berlinem bilet jednorazowy kosztuje 11 euro.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony