Partnerzy serwisu:

Nowa podbijarka w Dolkomie

inf. pras 14.09.2020 67

arrow
arrow
Nowa podbijarka w Dolkomie
Fot. Dolkom
Nowa podbijarka w Dolkomie
Nowa podbijarka w Dolkomie
Nowa podbijarka w Dolkomie
Na początku września do bazy spółki Dolkom we Wrocławiu przybyła najnowsza maszyna typu Unimat 09-32/4S Dynamic.
Jak informuje należąca do PKP PLK spółka, nowa nabytek to dwupodkładowa maszyna podbijająca zarówno tor, jak i przede wszystkim rozjazdy kolejowe. Posiada ona również funkcję stabilizacji toru (DGS). Unimat 09-32/4S Dynamic to wysokowydajna podbijarka torowa i rozjazdowa wyposażona w zespoły stabilizujące, umożliwiająca sprawne i efektywne prowadzenie robót bieżącego utrzymania na zmodernizowanych liniach i odcinkach kolejowych.

Wydajność maszyny jest znacznie wyższa od obecnie najlepszej posiadanej przez spółkę podbijarki rozjazdowej typu Unimat 08-475/4S i wynosi ok. 1,2 km toru na godz., przy jednoczesnym płynnym przejściu z toru w rozjazd, jednocześnie stabilizując tor. Niewątpliwą zaletą tak skonfigurowanej maszyny jest przywrócenie ruchu po podbiciu toru z prędkością rozkładową, bez wprowadzania miejscowych czasowych ograniczeń prędkości – podkreśla spółka.

W przypadku zmodernizowanych linii i odcinków kolejowych – zwłaszcza tych o dużym natężeniu ruchu, posiadanie tego typu maszyny będzie jednym z podstawowych wymogów, umożliwiających oferowanie przez spółkę tego typu produktu – czytamy w komunikacie
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony