Partnerzy serwisu:

Nowa fabryka Medcomu i centrum szkoleniowo-laboratoryjne

inf. prasowa 08.09.2017 1,1k

Nowa fabryka Medcomu i centrum szkoleniowo-laboratoryjne
fot. Medcom
Jeszcze w tym roku Medcom (producent napędów trakcyjnych, przetwornic pomocniczych oraz systemów zasilania AC & DC), uruchomi nowoczesny wielofunkcyjny obiekt produkcyjno-szkoleniowy. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowej siedziby i ma wymiar strategiczny dla dalszego rozwoju Medcom na polskim i światowych rynkach.
W budynku znajdzie się m.in. nowa hala produkcyjną, pozwalająca podwoić moce produkcyjne oraz nowoczesne centrum badań i rozwoju. Medcom przygotowuje się również do planowanego wzrostu zatrudnienia. Poszukiwani będą m.in. inżynierowie energoelektronicy i mechanicy oraz technicy produkcji. W ciągu trzech najbliższych lat liczba pracowników Medcom może wzrosnąć nawet o 50%. Ostateczna skala wzrostu zatrudnienia zależeć będzie m.in. od dynamiki rozwoju firmy oraz liczby realizowanych zamówień.

W nowym wielofunkcyjnym obiekcie działać będzie również centrum szkoleniowo-laboratoryjne, w którym prowadzone będą zajęcia na studiach podyplomowych Energoelektronika - nowym kierunku, który Medcom uruchamia w październiku br. wspólnie z Politechniką Warszawską.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony