Partnerzy serwisu:

Norweskie Vikersund z podkładami Track Tec

inf. prasowa 17.10.2017 1,6k

Norweskie Vikersund z podkładami Track Tec
Fot. Track Tec
Grupa Track Tec wkroczyła na kolejny skandynawski rynek. Po Szwecji, gdzie dostarczono podkłady drewniane m.in. do portowych miejscowości Ystad oraz Piteå czy też na potrzeby linii kolejowej „Inlandsbanan”, produkty spółki trafiły do Norwegii. To pierwsze zlecenie Track Tec na tym rynku.
Grupa Track Tec, poza prężnym rozwojem działalności związanym z koniecznością zaspokojenia potrzeb rynku krajowego, konsekwentnie umacnia swoją obecność na rynkach międzynarodowych. Dostawy do Vikersund w Norwegii objęły łącznie 3 tys. sztuk impregnowanych podkładów kolejowych z drzewa sosnowego.

– Mamy ponad 90 lat doświadczenia w produkcji podkładów drewnianych. To uprawnia nas do stwierdzenia, że stoją za nami doświadczenie, kompetencje i gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Nasza strategia rozwoju opiera się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości. To pozwala nam dynamicznie rozwijać działalność także na rynkach międzynarodowych. Oczywiście nie ustajemy w przygotowaniach do planowanych na lata 2018-2023 pracach remontowych na polskiej sieci kolejowej. Nasi eksperci skrupulatnie analizują potrzeby rynku, ale jedną z naszych najmocniejszych stron jest umiejętność szybkiej reakcji na nie – mówi dr inż. Jarosław Pawluk, prezes Grupy Track Tec

Podkłady należą bezsprzecznie do grupy najbardziej krytycznych elementów nawierzchni szynowej. Z tego też powodu tak ważna jest ich jakość i profesjonalny montaż – przypomina spółka.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony