Partnerzy serwisu:

Nocne pociągi Polregio do i Zakopanego na Sylwester Marzeń 2022/2023

Michał Szymajda 28.12.2022 3,1k

Nocne pociągi Polregio do i Zakopanego na Sylwester Marzeń 2022/2023
Pociąg Polregio pod TatramiFot. PKP Polskie Linie Kolejowe SA
Małopolski Zakład Polregio w Krakowie przygotował dodatkowe pociągi, które w dniu 31 grudnia 2022 roku bezpiecznie dowiozą uczestników Sylwestra Marzeń z Dwójką do Zakopanego, a po zakończeniu imprezy odwiozą ich do Krakowa. Przejazd pociągiem może być tanią i dobrą alternatywą dla przejazdu własnym autem po sylwestrowej zabawie pod Tatrami.
Na stronie internetowej polregio.pl można zapoznać się ze szczegółowym rozkładem jazdy na trasie Kraków - Zakopane – Kraków podczas sylwestra i Nowego Roku oraz z rozkładem jazdy Podhalańskiej Kolei Regionalnej.

Pojawi się dodatkowy pociąg do Zakopanego (poza normalnie kursującymi, które zostaną wzmocnione) z odjazdem z Krakowa Głównego o 15:38. Z Zakopanego dodatkowe pociągi pojadą o 1:20 (tylko do Chabówki) oraz o 2:17 i 3:05. Podróż nimi do Krakowa zajmie około 3 godzin i 20 minut.  

Sprzedaż biletów na połączenia prowadzona jest we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym poprzez aplikację mobilną i stronę internetową POLREGIO oraz w pociągach w dniu wyjazdu. Bilet normalny w jedną stronę kosztuje tylko 22,50.  Warto pamiętać, że zakup biletu turystycznego (w wersji mini) za 46,40 umożliwi kursowanie wszystkimi pociągami Polregio przez cały weekend nie tylko po Małopolsce.   

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony