Partnerzy serwisu:

Niezłe wyniki Kolei Śląskich w kwietniu i maju

ms, Rynek-Kolejowy.pl 14.07.2015 149

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-07-14 16:40:24 Autor: Radko
---.dynamic.chello.pl
Wynik dobry, oby tak dalej, najważniejsze żeby Koleje Śląskie przyciągały pasażerów, a mianowicie więcej pociągów i nowe linie oraz przede wszystkim dobre skomunikowania bo to jest najważniejsze
2015-07-14 19:42:16 Autor: pasażer KŚ
---.static.korbank.pl
Taki dobry wynik, że aż prezesa odwołali.
2015-07-15 00:36:19 Autor: -Kamil-
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radko pisze,,Wynik dobry, oby tak dalej, najważniejsze żeby Koleje Śląskie przyciągały pasażerów, a mianowicie więcej pociągów i nowe linie oraz przede wszystkim dobre skomunikowania bo to jest najważniejsze,,

Jak Koleje Śląsie chc mieć tak na prawdę więcej pasażerów, to powinn taryfowo skupić się na wspólnych biletach z komunikcjami miejskimi: KZK GOP - MZKP, Tychy, Jaworzno, Jastrzębie, Racibórz, Częstochowa, Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Czechowice Dz., jeszcze dodać można blisko granicy Woj. Śląskiego: Oświęcim, a po wprowadzeniu pociągów Kędzierzyn - Chałupki - Zebrzydowice - Czechowice Dz. - Bielsko lub Oświęcim także leżący w Kraju Morawsko-Śląski, Bogumin.

Brak konieczności kupowania osobnego biletu na pociąg KŚ i osobnego biletu na komunikacje miejską, na pewno sprawi, że część podróżnych, zamiast jechać samochodem, zdecyduje się na podróż komunikcją kolejową i autobusową.
2015-07-15 07:47:26 Autor: Diadem
---.telpol.net.pl
Kolej która się nie rozwija upada. Trzeba iść za ciosem, przejąć pozostałe trasy w województwie od Przewozów Regionalnych.
2015-07-15 08:55:00 Autor: 34563
---.dg-net.pl
Przejmowanie tras jest kwestią polityczną, na co żaden przewoźnik nie ma wpływu. Tutaj jako rozwój trzeba upatrywać poprawę punktualności, zwiększenie częstotliwości kursów, wprowadzania taktów kursowania pociągów na pozostałych trasach, oraz najważniejsze - zakup nowego taboru i dbanie o już posiadany - do tego potrzebna jest zaplecze techniczne którego KŚ cały czas brakuje.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony