Partnerzy serwisu:

Nietypowa aukcja WOŚP. Bilet na podróż... z posłanką

Jakub Madrjas 11.01.2021 186

Nietypowa aukcja WOŚP. Bilet na podróż... z posłanką
rys. allegro
Posłanka Paulina Matysiak ogłosiła nietypową aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można w niej wylicytować wspólną podróż pociągiem – na dowolnej trasie.
– Twoją pasją jest kolej? A może nigdy nie jechałaś/eś pociągiem? Nieistotne! Nieważne czy czujesz się na torach jak ryba w wodzie czy pierwszy raz zobaczysz wagon od środka. Jedyne co się liczy to gdzie i kiedy chcesz udać się ze mną w podróż – czytamy w opisie aukcji.

Znana z zamiłowania do kolei posłanka podkreśla, że trasa jest dowolna, i może trwać "10 minut czy 7 godzin", a data zostanie dostosowana do zwycięzcy. Podróż odbędzie się na koszt posłanki. – W czasie podróży mam czas dla Ciebie – możemy: porozmawiać o transporcie publicznym, porozmawiać o polityce, porozmawiać o polityce dotyczącej transportu publicznego, porozmawiać o książkach, filmach, o czym chcesz, pograć w planszówki, poobgadywać polityczki i polityków – o ile obiecasz, że nikomu nie powiesz! – pisze posłanka Lewicy Razem. 

– Cieszę się, że aukcja spotkała się z dużym zainteresowaniem. To dopiero pierwszy dzień, zobaczymy co przyniosą następne. Jestem bardzo ciekawa spotkania z osobą, która wygra aukcję, ale także tego, jaką trasę wybierze. Jest przecież tyle możliwości! Lubię poznawać ludzi, a podróż pociągiem zbliża, więc na pewno będziemy mieli o czym rozmawiać. No i jeszcze szczytny cel czyli Orkiestra, która w tym roku gra dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologia i diagnostyki głowy – powiedziała "Rynkowi Kolejowemu" Paulina Matysiak.

Licytacja trwa do 21 stycznia 2021, do 09:08 rano. Już pierwszego dnia licytowana kwota dochodzi do 2 tysięcy złotych. Pieniądze oczywiście trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcję można znaleźć tutaj.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony