Partnerzy serwisu:

Nieprawidłowości na linii 133 nie dotyczą odcinka modernizowanego przez ZUE

Rynek Kolejowy 24.02.2016 305

Nieprawidłowości na linii 133 nie dotyczą odcinka modernizowanego przez ZUE
fot. Michaelus CC BY 3.0
W ubiegłym tygodniu Urząd Transportu Kolejowego informował o nieprawidłowościach stwierdzonych na odcinku linii 133. Wykonawca modernizacji fragmentu tej linii zapewnia, że usterki nie dotyczą odcinków, które były objęte pracami zakończonymi w 2014 r. 
Na podstawie informacji pozyskanej od biura prasowego Urzędu Transportu Kolejowego podaliśmy, że w toku kontroli stwierdzono nieprawidłowości na linii Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Jaworzno Szczakowa. Jak poinformowało biuro prasowe UTK: „kontrola miała miejsce na odcinku Dąbrowa Górnicza Południowa – Jaworzno Szczakowa – Balin w dniach 21.05. – 3.06.2015, natomiast decyzja administracyjna została wydana 26.01.2016 r.”

ZUE zapewnia, że stwierdzone nieprawidłowości nie dotyczą odcinka, którego modernizację realizowała ta spółka. – Inżynier Kontraktu poinformował, że dotyczy to odcinka poza zakresem realizowanej inwestycji w ramach kontraktu Zawiercie, w związku z czym ZUE nie ponosi odpowiedzialności za stwierdzone usterki – informuje Marek Tarach, dyrektor ds. produkcji w ZUE.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony