Partnerzy serwisu:

Niemiec: Musimy wyciągnąć wnioski ze starej perspektywy

Rynek Kolejowy 25.12.2014 123

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2014-12-25 09:01:34 Autor: Cisc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ot, taka mała dygresja nie mająca związku z artykułem.
Wczoraj rano 24 grudnia. Dworzec Zachodni w Warszawie.
Okres świąteczny, na dworcu mnóstwo podróżnych z bagażami, małymi dziećmi, czyli okres żniw dla kolei. Przed 7:40 na peron wjeżdża pendo w kierunku Krakowa - na moje oko obłożenie około 15% maksymalnie 20%. Parę minut później przed 7:45 na ten sam peron wjeżdża TLK WISŁA jadącą przez Katowice. Zaczyna się bieganina tłumu po peronie. Rodziny z dziećmi szukają swoich wagonów. Za chwilę pociąg rusza - na moje oko wypełnienie na 90%, niektóre wagony niemal 100%.

W kontekście tego 5-cio minutowego obrazka przypomina mi się nachalna propaganda rzeczniczki PKP IC Zuzanny Szapowskiej, która przed świętami na niemal każdym kanale telewizyjnym od rana do wieczora zapewniała, że Pandolino to wielki sukces, jest przyjazne dla wszystkich, w szczególności dla podróżujących rodzin.
Pani rzeczniczka może się produkować w telewizji po kilka godzin dziennie, ale wystarczyło 5 minut na Zachodniej by obnażyć jej kłamstwa.
2014-12-25 09:41:11 Autor: filc
---.free.aero2.net.pl
Jakie wnioski ,PR w ostatniej perspektywie zgłosiło kilka wniosków ,ministerstwo wszystko odrzuciło. Dlatego mamy stare pociągi, gdzie mucha nie siada bo się przyklei. Co do Pani rzecznik niema kompletnej wiedzy na temat oferty IC ,gada aby badać, uznała że sama propaganda wystarczy.
2014-12-26 13:08:01 Autor: szorbu
---.net.pulawy.pl
Śmieszą mnie wypowiedzi nieudaczników - niegdysiejszych decydentów kolejowych udających obecnie potentatów gdy w gruncie rzeczy są zwykłymi gołodupcami w transporcie.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony