Partnerzy serwisu:

Niedostępny rozkład Kolei Małopolskich

pr, Rynek Kolejowy 07.01.2015 175

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-01-07 09:52:05 Autor: konstruktor pały zomo
---.opera-mini.net
Za przygotowania do ruchu pociągów odpowiedzialnym trzeba zabrać 13tki.
Tylko kto to zrobi ?

Pociąg bez rozkładu to tylko w Polsce :-)
Pendolino musi koniecznie być bez rozkładu bo to pociągi dla posłów i dla nie płacących podatków :-)
2015-01-07 09:57:04 Autor: 7022
---.153.95.226
ŁKA też nie ma na infopasażerze, ktoś wie czy to się zmieni?
2015-01-07 10:03:43 Autor: Kris
---.pl.177.41.31.in-addr.arpa
Właśnie!
PR-y były w Infopasażerze. ŁKA- nie!
Zamienił stryjek....
2015-01-07 10:18:05 Autor: Kornel
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tytuł nie powinien zaprzeczać tekstowi.
A tak niestety jest.

Rozkład jest dostępny, panowie redaktory z RK. Sami nawet to piszecie. Rozkładu brakuje w kilku miejscach i to jest problem.

Jak się chce brać pieniądze za pisanie to powinno się to robić dobrze.
2015-01-07 10:34:24 Autor: ech
---.opera-mini.net
Twoja kolej
2015-01-07 10:43:34 Autor: Gierek
---.10.1.25

Gierek
Tego to bym się nie spodziewał. Dopiero teraz się za to wzięli? Mało było czasu?
2015-01-07 10:48:34 Autor: Huciński (PL)
---.dynamic.chello.pl
Nie tylko nie ma rozkładu jazdy, ale nawet kasownika w pociągu (tak jak np. w warszawskim SKM), aby skasować bilet, trzeba biegać za 'kanarem' żeby podbił bilet pieczątką, jak za komuny...

Dno, kompromitacja !
2015-01-07 11:01:42 Autor: scorpio
---.icpnet.pl
@Sędziszów - Podbory Skawińskie
Gratulacje. A Zator, Spytkowice a nawet Oświęcim pokrzywdzone krótkowzrocznością UMWM - brawo!!!!!
2015-01-07 11:05:49 Autor:
---.dynamic.gprs.plus.pl
Tu nietrzeba nic przejmowac zadnych lini wystarczy zaczac obslugiwac linie Wadowice Spytkowice Trzebinia/Sucha Beskidzka Zywiec/Chabowka Nowy Sacz/Krakow Gorlice/Skawina Oswiecim ! a nie przejmowac najlepsze kaski i mowic ze jest cudownie zostawcie to Przewozom Regionalnym
2015-01-07 14:36:59 Autor: djfujbff
---.158.221.235
Rozklad dla wtajemniczonych to cecha busiarstwa, szczegolnie popularnego w rejonie krakowskim.
2015-01-07 15:25:56 Autor: Hose Arkadio Morales
---.adsl.inetia.pl
Cała nadzieja w Wikileaks!

http://im.fun.net.pl/w/2/7/27735.jpg
2015-01-07 15:38:45 Autor: Wiesław Sedes
---.wapgw.era.pl
Z Wadowic do Trzebini to już nigdy pociąg nie pojedzie. Jedynie z Zatora do Alwerni jest przejezdność, dalej do Trzebini krzaki jak drzewa i ubytki. Drut zwinięty na całej długości linii..
2015-01-07 17:16:20 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Rębilas pewnie dostał premię, a powinien za coś takiego wylecieć na zieloną trawkę.
2015-01-07 21:03:01 Autor: kolejTAR
---.42.87.250
wielkie mi "kuleje Małopolskie", kolejna k...w zbędna spółka która operuje taborem kupionym przez Sowę Przemądrzałą, ciekawe czy d...a też tak boli po przejeździe tymi acatusami-plusami jak tamtymi poprzednimi? sprawa druga po co kolejne pomarańczowe malowanie, żółto-czerwone nie mogło zostać?
sprawa 3 : co to za ogryzki, jakie Podbory?! do Oswięcimia przez Skawinę, do Żywca przez Suchą, do Czechowic przez Trzebinię takie powinny być relacje! a nie jakieś kikuty! spalinowe szynobusy jazda na trasę Sącz-Chabówka!!!
2015-01-07 23:12:03 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
No ponoć tą Trzebinię mają wydłużyć do Chrzanowa na przemian z Oświęcimiem. A do Oświęcimia z drugiej strony czyli przez Spytkowice i Zator to o dziwno jest tym zainteresowane woj.... śląskie :D. Chodzi o alternatywę z Kato przez Tychy i Bieruń na Kraków.

Co do linii górskich, to zdaje się jeden czy dwa kursy będę z Suchej do Żywca, tak na próbę.
2015-01-08 13:14:56 Autor: .Piotr
---.117.213.1
A co na to tak bardzo skrupulatny prezes UTK? Czy jego urząd nic nie ma tutaj do powiedzenia?
2015-01-08 16:42:10 Autor: mdaik
---.adsl.inetia.pl
w tych podborach ktos mieszka? czy tylko kilka kolejarskich rodzin? kawalek dalej w Zatorze jest jedna z najwiekszych atrakcji nowy park rozrywki Energylandia,poza tym kilka innych parkow rozrywki, te pociagi ''skawinskie''powinny byc co najmniej do Zatora albo jeszcze lepiej niektore do Oswiecimia,a inne do Wadowic i Suchej, takt 2/h(lub3/h),mozna ladnie ulozyc rozklad
2015-01-08 18:55:25 Autor: kolejTAR
---.42.87.250
Kończenie biegu pociągów na jakichś zadupnych przystankach typu jakieś Podbory,Wyrzyski-Osieki, Kaliska Kujawskie czy Kłodawy bądź inne Drzewice i Szastarki POWINNO BYĆ PRAWNIE SUROWO ZABRONIONE!
Wprowadzić ustawowy nakaz kończenia biegu pociągów na stacjach węzłowych (nie dotyczy stacji ślepych oczywiście.)
2015-01-08 23:05:44 Autor: mdaik
---.adsl.inetia.pl
oczywiscie ze powinien byc zakaz konczenia biegu w szczerych polach(rzecz jasna poza liniami w ktorych jest to konieczne),niestety zamiast Kraków-Oświęcim czy Krk-Zator szykuja nam Sedziszow(co zrozumiale,bo węzel)-Podbory szczere pola
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony