Partnerzy serwisu:

Nie będzie Pekapki, będzie aplikacja PKP Intercity

Michał Szymajda 30.12.2022 4,1k

Nie będzie Pekapki, będzie aplikacja PKP Intercity
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
PKP Intercity zmieniło regulamin sprzedaży biletów swoim serwisie. Przy okazji wyszło na jaw, że chwytliwa nazwa nowej aplikacji nie wejdzie w życie.
Kilkanaście dni temu kupujący bilety w serwisie PKP Intercity musieli ponownie zaakceptować zmianę regulaminu. Musieli m.in. zatwierdzić zmianę w nazwie aplikacji, która ma umożliwić zakup biletów spółki. Poprzednio użytkownicy intercity.pl musieli już potwierdzić, że akceptują nazwę „Pekapka”, obecnie „Pekapka” zmienia się po prostu w aplikację „PKP Intercity”. Dodajmy, że obecnie apka na komórki nazywa się IC Mobile Navigator. Jej dni są już jednak policzone.

Kiedy będziemy mogli kupować bilety przez nową aplikację? Tego nie wiemy, ale jest to raczej kwestia dni. Aplikacja jest już gotowa, ale musi przejść pozytywną weryfikację w internetowych sklepach sklepach Apple Store i Google Play.

– Na czas weryfikacji przez Google i Apple nie mamy już wpływu, ale liczymy, że pasażerowie PKP Intercity będą mogli z niej korzystać lada dzień – powiedział Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

W 2023 zmieni się sposób zakupu biletów przez intercity.pl, a w 2024 cały system sprzedaży biletów w spółce. Więcej piszemy o tym tutaj.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony