Partnerzy serwisu:

Nie będzie dni dla publiczności na Innotrans 2020

Jakub Madrjas 12.02.2020 109

Nie będzie dni dla publiczności na Innotrans 2020
fot. Innotrans
Jesienią czekają nas organizowane co dwa lata targi Innotrans w Berlinie. W tym roku nie będzie jednak otwartych dni dla publiczności. 
InnoTrans to międzynarodowe wiodące targi techniki transportu, które odbywają się co dwa lata w Berlinie. Tegoroczne, 13-te targi odbędą się w dniach od 22 do 25 września 2020 r. na berlińskim terenie targowym.

W tym roku uczestników czeka poważna zmiana. Jak zwrócił uwagę nasz Czytelnik, na niemieckojęzycznej stronie imprezy jest informacja, że w weekend po targach nie będzie możliwości zwiedzania targów przez publiczność. Potwierdza to biuro imprezy. - Z powodu braku miejsca na terenie ekspozycji zewnętrznej i związanych z tym wymogów logistycznych, nie będzie już możliwa organizacja dni publicznych - poinformował Erik Schaefer, Product Manager targów InnoTrans.

Jak wyjaśnił, przyczyną jest rozwój terenów targowych, a w szczególności integracja nowej hali hub27. Zapytaliśmy, czy brak dni otwartych obejmuje też ekspozycję taboru. Niestety tak, co potwierdza też polskie biuro Targów Berlińskich (Messe Berlin). Wkrótce ma zostać zaktualizowana informacja na polskiej stronie targów, dotąd sugerująca że dni otwarte jednak się odbędą. 

Jak czytamy w informacji o targach InnoTrans, w tym roku swoje rozwiązania w zakresie mobilności zaprezentują 23 zagraniczne (względem oczywiście Niemiec) przedsiębiorstwa transportowe - więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z ukierunkowanymi na przyszłość i energooszczędnymi koncepcjami transportu m.in. z Chin, Łotwy, Japonii, Turcji, Włoch, Węgier, Dubaju, Rosji i Austrii. W tym roku coraz większym zainteresowaniem cieszą się też intermodalne i multimodalne usługi transportowe, które zyskały na znaczeniu w związku z rozbudową infrastruktury cyfrowej. 


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony