Partnerzy serwisu:

Newag złożył dokumentację dopuszczeniową Impulsów dla FSE

inf. pras. 01.02.2019 6,3k

Newag złożył dokumentację dopuszczeniową Impulsów dla FSE
fot. Newag
Newag poinformował o złożeniu wniosku o wydanie zezwolenia na dopuszczenie do eksploatacji pojazdów 36WEb dla FSE w siedzibą w Bari.
Dzisiaj (1 lutego) Newag złożył kompletna dokumentację techniczną łącznie z certyfikatami weryfikacji WE pojazdu Impuls 2 36WEb (ETR322) do włoskiego urzędu bezpieczeństwa kolejowego ANSF.

- Złożona dokumentacja techniczna stanowi podstawę do wydania przez włoski urząd bezpieczeństwa kolejowego zezwolenia na dopuszczenie do eksploatacji przedmiotowego pojazdu na wszystkich szlakach włoskiej kolei konwencjonalnej zarządzanej przez RFI - informuje producent.

Dokumentacja techniczna zawiera łącznie pięć certyfikatów weryfikacji WE pojazdu 36WEb kończy wszystkie niezbędne czynności, które spółka powinna wykonać celem złożenia wniosku o wydanie zezwolenia.

Otrzymane zezwolenie umożliwi Newagowi realizację dostawy 11 trójczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych Impuls 2 36WEb w dwóch partiach włoskiemu przewoźnikowi Ferroviare del Sud Est z siedzibą w Bari. Umowa na dostawę pierwszych pięciu trójczłonowych pojazdów dla FSE została podpisana 10 grudnia 2015. Na dostawę Impulsów sądecka firma miała rok od podpisania umowy, wciąż jednak kontrakt nie został zakończony. Mimo to Ferrovie del Sud rozszerzył swój kontrakt z Newagiem. W ramach umowy ramowej FSE może w ciągu 5 lat zamówić do 15 pojazdów. PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony