Partnerzy serwisu:

Newag z ofertą na P3 dla Kolei Śląskich

Martyn Janduła 16.12.2016 240

Newag z ofertą na P3 dla Kolei Śląskich
Fot. Patryk Farana
Newag jako jedyny złożył ofertę w przetargu na przegląd trzeciego poziomu utrzymania jednego pojazdu Kolei Śląskich. Zamówienie dotyczyło elektrycznego zespołu trakcyjnego typu 35WE o nr 007, czyli Impulsa.
Śląski przewoźnik w połowie listopada rozpisał kilka przetargów na usługę przeglądu 3. poziomu utrzymania elektrycznych zespołów trakcyjnych. Jedno z zamówień dotyczyło elektrycznego zespołu trakcyjnego typu 35WE o numerze 007.

Cena stanowiła jedyne kryterium oceny oferty, a tę złożył wyłącznie Newag. Jak informują Koleje Śląskie, oferent swoją ofertą przewyższył przygotowany przez zamawiającego budżet. Koleje Śląskie podały jednak, że są w stanie przeznaczyć dodatkowe środki na sfinansowanie zamówienia.

W umowie wymaga się, żeby wykonawca w ciągu 30 dni roboczych od dnia przekazania pojazdu zrealizował zamówienie związane z przeglądem. Termin na realizację ma trwać od podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od 20 grudnia 2016 roku.

W zakres przeglądu trzeciego poziomu utrzymania pojazdu wchodzą prace wykonywane zawsze podczas każdego przeglądu zgodnie z postanowieniami obowiązującej dokumentacji systemu utrzymania zespołów trakcyjnych. Dodatkowo wykonawca dokona naprawy pojazdu, jeżeli okaże się to niezbędne w celu zapewnienia bezpiecznej eksploatacji z wyjątkiem napraw powodujących konieczność wymiany głównych podzespołów, jak silnik trakcyjny i zestaw kołowy.
PARTNERZY DZIAŁU



Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony