Partnerzy serwisu:

Newag z jedyną ofertą dla SKM Warszawa

Martyn Janduła 07.02.2017 291

Newag z jedyną ofertą dla SKM Warszawa
fot. Martyn Janduła
Spółka SKM Warszawa ogłosiła niedawno przetarg na wykonanie czynności poziomu utrzymania P4 dla trzech swoich pojazdów typu 35WE. Teraz doszło do otwarcia ofert. Udział w postępowaniu przetargowym zgłosił tylko jeden oferent.
Naprawę okresową mają przejść pojazdy o numerach fabrycznych 008, 009 i 010. Oprócz standardowych czynności, w tym malowania pojazdów, SKM zakłada też wykonanie prac dodatkowych, takich jak wymiana sterownika drzwi, tablic informacyjnych czy monitorów reklamowych. Dodatkowo SKM życzy sobie wymiany 48 kół monoblokowych (jedna jednostka 35WE ma 32 koła).

Na prace wykonawca będzie miał czas od 19 lutego do 20 września 2017 roku. Szacunkowa wartość zamówienia to 13,284 mln złotych brutto. Ofertę w tym postępowaniu przetargowym złożył wyłącznie jeden oferent. Jest nim Newag, który zaoferował prace za 13,276 mln zł. Oferta zatem jest tańsza o ok. 2 tys. zł od założonego przez zamawiającego budżetu. Dodatkowo wykonawca udzieli 12 miesięcy gwarancji na wykonane prace.

Na początku roku Newag złożył jedyną ofertę w przetargu na wykonanie obsług P4 sześciu pociągów SKM Warszawa. Nowosądecka firma jest producentem pociągów typu 35WE były to pierwsze pojazdy z platformy Impuls.

Warszawa planuje uruchomienie co najmniej dwóch nowych tras SKM. W związku z tym ten miejski przewoźnik myśli o zakupie 28 nowych pojazdów. Wkrótce SKM ma zacząć korzystać z własnej bazy utrzymaniowej Szczęśliwice.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony