Partnerzy serwisu:

Newag dostarczy pięć lokomotyw Dragon 2 dla Rail Capital Partners

Newag 26.09.2019 5,5k

Newag dostarczy pięć lokomotyw Dragon 2 dla Rail Capital Partners
fot. Newag
W środę 25 września firma Newag podpisała umowę ramową dostawy oraz pięć umów indywidualnych dostawy wraz z umowami serwisowymi z firmą Rail Capital Partners w ramach, których zostanie dostarczonych pięć nowych elektrycznych lokomotyw Dragon 2.
Dragon 2 to, jak reklamuje producent, sprawdzona lokomotywa o bardzo dobrych parametrach trakcyjnych. Zakup tych pojazdów wpisuje się w realizację strategii rozwoju spółki Rail Capital Partners, zgodnie z którą w okresie kilku najbliższych lat liczba lokomotyw, którymi ma dysponować RCP sięgnie 50 sztuk.

– Podpisanie umów to początek współpracy ze spółką Newag, która, jestem przekonany, będzie się harmonijnie rozwijać. Jest dla nas także odpowiedzią na rynkową potrzebę rozszerzenia portfela produktowego spółki oraz kontynuowania naszej misji oferowania obecnym i przyszłym naszym klientom nowoczesnych i niezawodnych pojazdów. Jest to kolejny krok w rozwoju spółki Rail Capital Partners. Nowe pojazdy będą dostępne już w 2020 roku – powiedział Ireneusz Kozłowski, prezes spółki RCP.

– Cieszymy się z zawartych umów na dostawy lokomotyw Dragon 2 z Rail Capital Partners. Wierzymy, że dzięki bardzo wysokiej niezawodności i dostępności pojazdów dostawa lokomotyw w 2020 roku będzie silnym impulsem w dalszym rozwoju działalności naszego klienta (RCP) – powiedział Józef Michalik, wiceprezes zarządu firmy Newag.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Trako
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony