Partnerzy serwisu:

Narodowe Forum Kontraktowe uzdrowi system zamówień publicznych?

ed, RynekInfrastruktury.pl 16.07.2015 153

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-07-16 09:18:59 Autor: ted
---.153.102.250
Niestety to kolejna inicjatywa skazana na niepowodzenie. Wszyscy przeklinają prawo zamówień publicznych, kontrole NIK, ABW, CBŚ i innych trzech liter, bo de facto nikt z komisji przetargowych nie kieruje się rozsądkiem, doświadczeniem i sztuką budowlaną, tylko ochroną przed potencjalnymi oskarżeniami kontrolerów - teoretyków. I co z tego że firma krzak skład ofertę nierealną, ale formalnie poprawną. Dlaczego nasz rynek inwestycji jest rozpieprzany przez firmy bez potencjału, a potem za psie pieniądze kończą ci, którzy powinni wziąć na początku. Czy doświadczenia z inwestycji na Euro nie nauczyły nikogo rozsądku?

Brak jest woli do zmian po stronie publicznej. Forum Inwestycyjne PLK wypracowało milion rozwiązań i co? I g....
2015-07-16 09:57:45 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
To prawda. Znam takie przetargi instalacyjne napisane jasno i czytelnie, startują markowe firmy, żadnych zastrzeżeń co do SIWZ, a tu od neiznanej firmy-krzaka dostaje się kilkadziesiąt zapytań i zaczyna się handryczenie. Nóż się w kieszenie otwiera.
2015-07-16 19:59:40 Autor: Gryzelda z pkp
---.centertel.pl
Wreszcie ktoś jasno stwierdził ze ustaw aPZP nie jest niczemu winna lecz praktyka. Sama ustawa PZP jest ok a o tym jaka jest zła twierdzą jedynie ci co nie maja o niej zielonego pojęcia.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony