Partnerzy serwisu:

Nadwiślańska Kolej będzie jeździła jesienią

Radio Lublin/ jar, Rynek Kolejowy 23.09.2013 100

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2013-09-23 09:16:54 Autor: kosiarz
---.dynamic.gprs.plus.pl
Jasne...dojedzie do Naleczowa....a 10 km zarosnietego torowiska miedzy Karczmiskami a Naleczowem to sie w mig i samo oczysci...a gdzie wymiana podkladow ???...a sa ubytki i w szynach.
Taka zajebista atrakcja lubelszczyzny i stacja w Naleczowie - az sie prosi !!! o wykoszenie choc badyla z tego torowiska !!!!!
Niejaki Pawel Adamczyk od kilku lat pracuje tam spolecznie - podkreslam SPOLECZNIE kosi swoja kosa kilka kilometrow ! torowiska nadwislanskiej kolejki rocznie. Ponadto konserwuje urzadzenia srk tejze kolejki !
A co na to ZDP w Opolu Lub. z siedziba w Poniatowej ???
Co na to lokalny rynek nastawiony na turyste ??? - czemu wybieracie wlodarzy ktorzy nie pala sie by wykorzystac ta mega atrakcje lubelszczyzny - bez dojazdu kolejki do stacji Naleczow to tylko wspomnienie dawnej kolejki nadwislanskiej....
2013-09-23 21:27:59 Autor: nadwiślanin
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bo powiatem rządzi starosta Rodzik. Jego władza w starostwie zdaje się nie mieć końca, dzięki czemu beznadziejny włodarz może bezkarnie likwidować powiat i wszystko co do niego należy. Dziwne, że tematem kolejki się zajął, chyba tylko dlatego, że jej trasa przebiega przez jego rodzinne Karczmiska, co akurat mu się może przydać. Nie sądzę natomiast, żeby miał potrzebę podróżowania do Nałęczowa. W związku z tym nie należy liczyć na szybkie uruchomienie zapuszczonej linii
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony