Partnerzy serwisu:

Trochę lepsza sytuacja liniowa w Polregio

Jakub Madrjas 26.04.2022 3,9k

Trochę lepsza sytuacja liniowa w Polregio
zdjęcie ilustracyjnefot. Dawid Licheniak, sm42.pl
Trwają problemy z uruchamianiem pociągów przez Polregio. Sytuacja jest trochę lepsza, niż w ubiegłym tygodniu, ale liczba niezrealizowanych pociągów wciąż przekracza setkę. 
Problemy z ruchem pociągów Polregio występują od ubiegłego tygodnia. Część pracowników spółki bierze zwolnienia lekarskie, odmawiają też pracy w godzinach nadliczbowych. Jak pisaliśmy, 22 kwietnia komunikacja zastępcza wprowadzona była za 68 pociągów, 132 pociągi były odwołane.

Dziś sytuacja jest już lepsza. - dzisiaj na 1865 pociągów w dobie, komunikacja zastępcza jest za 81 pociągów, 30 połączeń jest odwołanych. Najwięcej utrudnień jest w województwach lubelskim - 19 (w tym 11 kom. zast. i 8 odwołanych) warmińsko-maz. - 18 (0 odwołanych) i opolskim - 16 (w tym 1 odwołany). Najwięcej odwołanych pociągów jest w woj. łódzkim - 9. Żadnych utrudnień nie ma na Pomorzu i Podkarpaciu - poinformowało nas biuro prasowe przewoźnika.

Na razie nie ma informacji o możliwym rozwiązaniu sytuacji największego krajowego przewoźnika. Warto podkreślić, że nie jest to jeszcze strajk, bo ten związki zawodowe zapowiedziały na 16 maja. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony