Partnerzy serwisu:

Na dworcu Warszawa Śródmieście urodziło się dziecko

Jakub Madrjas 30.08.2018 1,9k

Na dworcu Warszawa Śródmieście urodziło się dziecko
Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl,
Wczoraj (29 sierpnia) na przystanku kolejowym Warszawa Śródmieście przyszło na świat dziecko. 
Jak informuje "Rynek Kolejowy" Michał Stilger, rzecznik prasowy PKP SA, wczoraj około godz. 16:25 na dworzec PKP Warszawa Śródmieście zostało wezwane pogotowie ratunkowe do kobiety w ciąży, która zaczęła rodzić. – Akcja porodowa rozpoczęła się, gdy kobieta wysiadała z pociągu na peron – informuje. Na miejscu obecni byli: patrol policji, ochrona dworca oraz mąż kobiety.

Poród trwał bardzo krótko – PKP informuje, że kobieta urodziła około godz. 16:35, a po 3 minutach na miejsce przybył zespół pogotowia ratunkowego. – Następnie dziecko i kobieta przewiezieni zostali do szpitala – podsumowuje Stilger.

Komentarze internautów, poza oczywistymi gratulacjami dla rodziców, sugerowały również, że kobieta urodziła, bo... nie mogła się doczekać opóźnionego pociągu. – W końcu coś pojawiło się na dworcu PKP przed czasem – napisał inny. W większości jednak internauci radzili PKP wręczenie noworodkowi prezentu w postaci biletu sieciowego na połączenia kolejowe. – Przygotowujemy wyprawkę dla dziecka – zapowiada PKP SA. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony