Partnerzy serwisu:

Mirosław Pawłowski w zarządzie wspólnoty europejskich kolei

RK/inf. prasowa 04.07.2016 675

Mirosław Pawłowski w zarządzie wspólnoty europejskich kolei
Fot. PKP SA
Jak informuje PKP SA, prezes kolejowej spółki Mirosław Pawłowski został zaproszony do objęcia funkcji członka komitetu zarządzającego CER – wspólnoty europejskich kolei i zarządców infrastruktury.
Libor Lochman – dyrektor wykonawczy wspólnoty europejskich kolei i zarządców infrastruktury CER – spotkał się 3 lipca z prezesem PKP SA Mirosławem Pawłowskim. CER to jedna z najbardziej wpływowych organizacji europejskich w branży, a PKP SA jest jej członkiem.

Jak informuje PKP, tematem rozmowy były wyzwania stojące przed Grupą PKP w obliczu przyjętych rozwiązań IV pakietu kolejowego oraz aktualna agenda trwającej i przyszłej perspektywy finansowej. Ponadto poruszono kwestię zmian i wyzwań na rynku transportowym UE, szczególnie w świetle ostatnich wydarzeń polityczno-gospodarczych.

Wynikiem zaangażowania PKP SA w organizacji CER jest zaproszenie dla prezesa PKP SA Mirosława Pawłowskiego do objęcia funkcji członka komitetu zarządzającego CER. Pawłowski wyraził zgodę, a jego formalne powołanie ma się odbyć we wrześniu.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony