Partnerzy serwisu:

Milion tanich biletów w PKP Intercity!

Michał Szymajda 04.10.2022 4k

Milion tanich biletów w PKP Intercity!
fot. MS, Rynek Kolejowy
PKP Intercity wprowadziło do sprzedaży milion tanich biletów na jesienne połączenia kolejowe i przygotowało do tego ciekawą kampanię promocyjną.
– Promocją chcemy zachęcić do podróży osoby, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, można skorzystać z okazji, by odwiedzić dawno niewidzianych rodziców, dziadków, przyjaciół. Bilety są dostępne w ofercie od 1 października. Ich sprzedaż już cieszy się powodzeniem – mówił członek zarządu PKP Intercity Tomasz Gontarz.

Ceny biletów można sprawdzać poprzez stronę intercity.pl, przez aplikację Mobile Navigator, kupimy je także przez bilkom. Na krótkie relacje, jak na przykład z Warszawy do Siedlec, można trafić na bilety nawet za 9 złotych, można dostać bilety na pociągi Pendolino z Gdańska do Warszawy czy z Krakowa do Warszawy za 71 złotych. Z Warszawy do Gdyni można nabyć bilety w 1 klasie pociągów IC i TLK nawet za 24 złote! W ten sposób, po sezonie letnim, spółka chce zwiększyć popyt na podróże.

– Zachęcam też do korzystania z aplikacji Łowcy Promo na stronie intercity.pl, gdzie wyszczególniliśmy relacje, na które bez problemu kupimy tanie bilety – dodał członek zarządu PKP Intercity. 

Bilety w obniżonych cenach będą dostępne do końca listopada (oznacza to, że pula będzie uzupełniana, bo sprzedaż w systemie intercity.pl możliwa jest tylko na 30 dni w przód) – Oprócz tego PKP Intercity cały czas reaguje na zmniejszony popyt, np. obniżając ceny biletów, gdy z jakiegoś powodu w pociągu jest mniejsze obłożenie miejsc. To codzienny efekt działania dynamicznego systemu sprzedaży biletów – dodał Gontarz. 

Oprócz  tego PKP Intercity startuje z nową kampanią promocyjną. Jej częścią, oprócz bilboardów na ulicach, są też nowe spoty reklamowe, które zobaczymy w stacjach telewizyjnych i w internecie.


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony