Partnerzy serwisu:

Miesięcznik „Rynek Kolejowy” dostępny za darmo! #zostanwdomu

redakcja RK 26.03.2020 369

Miesięcznik „Rynek Kolejowy” dostępny za darmo! #zostanwdomu
fot. ZDG TOR
Redakcja „Rynku Kolejowego” aktywnie przyłącza się do akcji #zostanwdomu. Od dzisiaj, wszyscy czytelnicy portalu, pozostający w domach z powodu koronawirusa, będą mogli skorzystać z bezpłatnego dostępu do elektronicznego wydania najlepszego kolejowego miesięcznika w Polsce!
Na początek udostępniamy najnowszy numer "Rynku Kolejowego" z marca tego roku. Jeśli akcja spotka się z Waszym zainteresowaniem, rozszerzymy liczbę dostępnych numerów o wcześniejsze wydania i numer, który właśnie jest w drukarni. "Rynek Kolejowy" 3/2020 możecie pobrać tutaj!

Głównym tematem opublikowanego kilka tygodni temu „Rynku Kolejowego” 3/2020 jest podsumowanie działań na kolei, jakie miały miejsce w 2019 roku. W najważniejszym tekście numeru podkreślamy, że miniony rok to kontynuacja dobrej passy kolei i to zarówno pod kątem prowadzonych działań infrastrukturalnych, jak również przyrastającej liczby pasażerów. W raporcie przyglądamy się także budownictwu kolejowemu i kontynuujemy bardzo aktualny temat planowania kolei do największej inwestycji najbliższych lat – Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Znajdziecie w nim także rozmowy z Pauliną Matysiak (Sejm RP), Dariuszem Blocherem (Budimex), Krzysztofem Zdziarskim (Pesa), podsumowanie rynku zamówień taboru kolejowego w poprzednim roku oraz problemach na rynku tramwajowym – a tych nie brakowało jeszcze przed pandemią koronawirusa.

Przy okazji, będziemy wdzięczni, jeśli poświęcicie chwilę na wypełnienie ankiety o naszym portalu i magazynie. Informacje od Was pozwolą nam poprawić działanie portalu i wprowadzić niezbędne zmiany w miesięczniku. Dodatkowo, wypełniając ankietę, będziecie mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Zachęcamy wszystkich do czytania, komentowania i apelujemy o pozostanie w domach!
#zostanwdomu #koronawirus
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport