Partnerzy serwisu:

Metro: Więcej pociągów rosyjskich w ruchu przez awarie i naprawy

wu, Rynek Kolejowy 29.07.2015 234

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-07-29 10:20:57 Autor: Black India Pale Ale
---.19.18.234
Jak mam okazję przyjechać ze Śląska do Trójmiasta to widząc co się dzieje na SKM Trójmiasto to można powiedzieć, że w Warszawie z metrem od komfortu w ch się poprzewracało. Narzekanie, że 3 razy pod rząd był skład 81 który wciąż bardzo dobrze się sprawuje i jest nieprzystosowany tylko do jednego ściśle konkretnego przypadku? Nawet jak 3 pod rząd to i tak się czeka mniej niż 20 minut. W SKMT jak nie podjedzie kibel z rampą 3 razy to przy założeniu, że na pierwszy raz się pojawiło krótko przed przyjazdem to na 4 raz będzie czasem trzeba czekać ~45 minut.
2015-07-29 10:27:47 Autor: Krzysiek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
"hoć" - a cóż to za stwór? ;-)
2015-07-29 10:37:01 Autor: Eurotram
---.internetdsl.tpnet.pl
W odpowiedzi na post Black India Pale Ale:
"Jak mam okazję przyjechać ze Śląska do Trójmiasta to widząc co się dzieje na SKM Trójmiasto to można powiedzieć, że w Warszawie z metrem od komfortu w ch się poprzewracało. Narzekanie, że 3 razy pod rząd był skład 81 który wciąż bardzo dobrze się sprawuje i jest nieprzystosowany tylko do jednego ściśle konkretnego przypadku? Nawet jak 3 pod rząd to i tak się czeka mniej niż 20 minut. W SKMT jak nie podjedzie kibel z rampą 3 razy to przy założeniu, że na pierwszy raz się pojawiło krótko przed przyjazdem to na 4 raz będzie czasem trzeba czekać ~45 minut."
Wg rozkładu to "Szalony Wózkowicz" musiał czekać AŻ koło 10 minut; innymi słowy zgadzam się z tym co napisałeś wyżej. A nasza SKM... coraz bardziej obawiam się o jej przyszłość,bo tam się praktycznie nic znaczącego z taborem nie będzie działo do momentu usamorządowienia,a wziąwszy pod uwagę malejącą chęć Szczurka do współpracy w jakiejkolwiek kwestii trójmiejskiej i jego nagłą niechęć do zbiorkomu (cięcia itp.) to wcale nie jest pewne że to usamorządowienie dokona się przy pierwszej możliwej okazji.

A swoją drogą ciekawe że akurat drzwi nawalają,bo to przecież znana pięta achillesowa siemensowego kooperanta z południa Polski ;)
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony