Partnerzy serwisu:

#MeetRail – spotkaj się z ekspertami z branży HR i marketingu

Michał Grobelny 13.10.2016 170

#MeetRail – spotkaj się z ekspertami z branży HR i marketingu
fot. Pexels.com
#MeetRail HR and Marketing Evening jest pierwszym na rynku wydarzeniem skierowanym w całości do dyrektorów oraz managerów działów branży HR and Marketing dla sektora kolejowego. Spotkanie, towarzyszące Kongresowi Kolejowemu, odbędzie się 22 listopada w Gdańsku.
Spotkanie składać się będzie z dwóch równoległych seminariów dedykowanych zagadnieniom związanym z marketingiem oraz HR. Wieczór zwieńczy uroczysty bankiet w towarzystwie prelegentów i gości honorowych Kongresu Kolejowego.

Formuła wydarzenia ma na celu zaprezentowanie uczestnikom w zwięzłej formie wiedzy na temat najnowszych rynkowych trendów dla wskazanych branż. Dzięki konsultacjom z najlepszymi fachowcami w branży zapewniamy naszym uczestnikom najlepszych w swojej dziedzinie prelegentów oraz doskonały dobór tematów. Postaramy się, aby zaprezentowana wiedza przyczyniła się do kreacji skutecznych strategii na 2017 rok, zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi.

Kameralny charakter wieczoru zapewnia ograniczona liczba miejsc na wydarzeniu. Chcemy, aby uzyskał on formułę cykliczną i był corocznym spotkaniem „HR-owców” oraz marketerów z sektora kolejowego. Wieczorny networking na bankiecie organizowanym w Filharmonii Bałtyckiej ma być elementem integrującym naszych uczestników oraz ułatwiającym wymianę doświadczeń. Dzięki współpracy dwóch podmiotów będących organizatorami największych wydarzeń kolejowych w Polsce – ZDG TOR oraz Amber Expo, zapewniamy najwyższy poziom organizacyjny oraz merytoryczny. Gwarantujemy naszym uczestnikom branżowe podejście do tematyki wydarzenia.Więcej na temat wydarzenia – program i możliwość rejestracji: TUTAJ
Udział w seminarium jest darmowy, za akredytacją


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony